katilų remontas ir aptarnavimas

Dujiniai katilai

Katilai – tai pagrindiniai šildymo sistemos įrenginiai, perduodantys kuro degimo metu sukurtą energiją šilumos paskirstymo sistemai. Mūsų klimato juostoje ypač svarbu įsigyti patikimą šildymo sistemą, kad namuose visada būtų saugu ir jauku. Niekas nenorėtų pabusti šaltuose namuose speiguotą žiemos naktį kai centrinio šildymo katilas sugenda ir nebešildo namų.

Rinkdamiesi katilą, pirma jūs turėtumėte nuspręsti kokiu kuru norėtumėte šildyti savo namus. Vienas iš populiariausių šildymo katilų yra dujiniai katilai. Dujos yra viena iš ekologiškiausių kuro rūšių, o dujiniai katilai – vieni iš komfortiškiausių šildymo katilų. Tai didžiausias šios įrangos privalumas.

Jei netoli pravesta dujų trasa, tikrai siūlytume pasvarstyti apie tokio katilo įsigijimą. Su šiuo katilu galėsite ne tik šildyti savo namus, bet ir paruošti šiltą vandenį. Dujinis katilas palaikys namuose nustatytą temperatūrą keičiantis aplinkos sąlygoms, nes dujiniai katilai turi daviklius, kurie informuoja valdymo bloką apie aplinkos temperatūros pasikeitimus.

Dujinio katilo eksploatavimo srityje svarbiausia yra patikimumas, prieinamumas ir efektyvumas.

KĄ MES GALIME jums PASIŪLYTI

Norint išvengti ilgalaikės žalos jūsų šildymo sistemai, būtina atlikti dujinio katilo sisteminį aptarnavimą. Katilai turėtų būti aptarnaujami kiekvienais metais, kad jie veiktų pagal jų numatytą galią.

Jeigu jūsų katilas veikia netinkamai, gali išsiskirti mirtini anglies monoksido garai. Aptarnavimo metu mūsų darbuotojai patikrins, ar katile nėra nuotekų, kad įsitikintų, jog jis yra saugus.

Mūsų komandą sudaro kvalifikuoti specialistai, turintys didelę patirtį aptarnaujant ir remontuojant dujinius katilus. Todėl kaip patikimas partneris, mes siūlome savo klientams profesionalias dujinių katilų aptarnavimo ir remonto paslaugas.

uŽDUOKITE JUMS RŪPIMĄ
KLAUSIMĄ

Mes rūpinamės savo klientais, todėl suteikiame nemokamą konsultaciją ir atsakome į visus Jūsų klausimus.
Contact Form Demo (#1)
© 2021 Ventranga.lt  - Visos teisės saugomos.
crossmenu