vėdinimo sistemos

KODĖL YRA SVARBI VĖDINIMO SISTEMA

Rekuperatorius – tai mechaninio patalpų vėdinimo sistemos dalis su šilumos sugrąžinimu. Rekuperatoriai dirba tyliai bei užtikrina mažas elektros sąnaudas. Ši sistema užtikrina reikiamą gryno oro kiekį, filtruoja ir pašalina alergenus, palaiko tinkamą oro drėgmę ir apsaugo namo konstrukcijas nuo pelėsio. Jums bus sukurtas sveikas mikroklimatas, namuose bus šilta, gaivu ir jauku.

Rekuperacinė vėdinimo sistema, tai viena iš geriausių investicijų į nuosavą būstą, nes vėdinimo sistema užtikrins mažas elektros sąnaudas, o tai sumažins mėnesines išlaidas bei išspręs jūsų būsto vėdinimo problemą.

Dar viena iš priežasčių kodėl patartina įsigyti rekuperacinės vėdinimo sistemą yra ta, kad nuo 2021 metų naujai statomi būstai privalo atitikti A++ klasės reikalavimus, užtikrinant aukščiausio lygio pastatų sandarumą, todėl tampa vis sudėtingiau patalpose palaikyti nuolatinę oro kaitą, nes oras per sienas ir langus naujuose namuose nebecirkuliuoja. Todėl viena iš populiariausių įrenginių yra rekuperacinė vėdinimo sistema, kuri leidžia įgyvendinti griežčiausius energijos suvartojimo efektyvumo reikalavimus.

Jūs ne tik sutaupysit ir mėgausitės komfortu, bet ir jūsų būstas atitiks A++ klasės reikalavimus.

KĄ MES GALIME JUMS PASIŪLYTI

Mes ne tik montuojame vėdinimo sistemas, bet ir galime jums pasiūlyti pagal jūsų poreikius bei būsto kvadratūrą kokybiškų gamintojų įrenginius, kaip “Zenhder”, “Komfovent”, “Ensy”, “Paul”, “Systemair”.

uŽDUOKITE JUMS RŪPIMĄ
KLAUSIMĄ

Mes rūpinamės savo klientais, todėl suteikiame nemokamą konsultaciją ir atsakome į visus Jūsų klausimus.
Contact Form Demo (#1)
© 2021 Ventranga.lt  - Visos teisės saugomos.
crossmenu