Kondicionierių montavimas

KODĖL YRA REIKALINGI KONDICIONIERIAI – ŠILDYMO SIURBLIAI

Oro kondicionieriai, tai patalpas vėsinantys ir palaikantys patalpose nustatytą jūsų norimą temperatūrą ir drėgnumą įrenginiai, kurie lemia gerą žmogaus savijautą. Tinkamas oro kondicionavimas padeda užtikrinti gaivų bei sveiką orą patalpos viduje. Patalpoje yra daug taršos šaltinių. Patalpų oras tampa švaresnis, kai jos yra vėdinamos, o vėdinti galima ne tik natūraliu, bet ir dirbtiniu būdu – oro kondicionieriais. Šiuolaikiniuose oro kondicionieriuose yra įrengti modernūs filtrai, kurie veiksmingai naikina bakterijas, sulaiko dulkių daleles, augalų dulkes bei gaivina patalpų orą. Įprastame režime kondicionieriai šaldo patalpos orą, jos šilumą išstumdamas per freoną į lauką.

Daugelis šiuolaikinių kondicionierių turi ir šildymo funkcijas, kurių pagrindą sudaro šilumos siurbliai. Oro kondicionieriai – šilumos siurbliai yra reikalingi visais metų laikais, nes jie ne tik vėsina ir šildo orą, bet ir gerina jo kokybę. Vasarą jie vėsina, pavasarį ir rudenį apsaugo nuo besikaupiančios drėgmės, o žiemą namams suteikia jaukios šilumos. Šiuolaikiniai oro kondicionieriai prisotina orą deguonimi, jonais, kovoja su grybeliais, bakterijomis, neutralizuoja alergenus bei kitas žmogaus sveikatai pavojingas daleles. Oro kondicionieriai su šilumos siurbliais yra ekonomiškesni ir veikia tyliau.

KĄ MES GALIME JUMS PASIŪLYTI

Atsižvelgę į jūsų poreikius, įvertinsime patalpų dydį, langų kiekį, patalpoje naudojamus prietaisus ir pasiūlysime jūsų poreikius labiausiai atitinkantį oro kondicionierių, kuris veiktų tinkamai ir naudotų minimalias elektros sąnaudas. Pas mus galite įsigyti (oras-oras, oras-vanduo, geoterminis) oro kondicionierius “Gree”, “Atlantic”, “Mithsubisi”, “Daikin”, “LG”, “Vailant” gamintojų. Mes montuojame ne tik mūsų siūlomą įrangą, bet ir jūsų turimus oro kondicionierius, o taip pat atliekame ir jų remontą. Taip pat mes galime jums pasiūlyti grindinį bei lubinį šildymą ar įrengti radiatorių sistemas.

uŽDUOKITE JUMS RŪPIMĄ
KLAUSIMĄ

Mes rūpinamės savo klientais, todėl suteikiame nemokamą konsultaciją ir atsakome į visus Jūsų klausimus.
Contact Form Demo (#1)
© 2021 Ventranga.lt  - Visos teisės saugomos.
crossmenu